Urla denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Sanat Sokağı renkli caddeleri, birbirinden neşeli esnafı ve canlı müzikleriyle Anneler Günü için keyifli dakikalar vadediyor.
1800'lü yıllardan bugüne ulaşan tarihi yapıların içinde bulunan butik dükkânlar, el işlemesi takıların olduğu tezgâhlar ve her biri kendine özgü kafeler Sanat Sokağı’nda sizi kendine çekecek.
Annenizle yöresel yemekleri tadın
Bu sokakta sanatın yanı sıra güzel ve eşsiz yöresel lezzetleri de tadabileceğiniz çok fazla kafe ve lokanta bulunuyor. Kendini popüler kültürden korumayı başaran bir sokak olarak burası anneler gününde farklı yemekler denemek isteyenlerin de adresi.
Özellikle anneler gününde Sanat Sokağı içerisindeki kafelerde canlı müzik gecesi ile unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz.
Tarihi atmosferde muhteşem bir gezi yapabilirsiniz...