Beşiktaş teknik direktörlük görevine Giovanni van Bronckhorst'u getirdiğini açıkladı. KAP'a bildiride bulunan siyah-beyazlı kulüp Giovanni van Bronckhorst ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladıklarını duyurdu.
Beşiktaş’tan yapılan açıklamada, "Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü konusunda Giovanni van Bronckhorst ile bugün 2025-2026 sezonu sonuna kadar ve 2026-2027 sezonu için 1 yıl opsiyonlu olacak şekilde sözleşme imzalanmıştır." İfadelerine yer verildi.
Sosyal medya hesabından da siyah beyazlı kulüp, Beşiktaş'a hoşgeldin başlığı ile video yayımladı.
Beşiktaş'a hoş geldin Giovanni van Bronckhorst! 🦅#WelkomGvB pic.twitter.com/GEXIpWuvcq
— Beşiktaş JK (@Besiktas) June 5, 2024
Editör: Esra Seyirden